درباره ورزشکار

ورزش کردن آسان شد!!

همه می¬دانیم ورزش و تحرک تضمین کننده سلامتی، تناسب اندام و شادابی ماست!! برای تحقق این هدف به مکانی با کیفیت، نزدیک به محل اقامت ما و با قیمت مناسب نیاز داریم.

ورزشکار مرجع تخصصی نقد، بررسی و رزرو باشگاه¬های ورزشی در ایران است. با افزایش استفاده از اینترنت و شبکه¬های اجتماعی در جامعه، سایت ورزشکاراین امکان را فراهم آورد که علاقه¬مندان با صرف کمترین وقت و هزینه، اطلاعات لازم درباره اماکن و باشگاه¬های ورزشی مورد نظر خود بدست آورند.

وبسایت ورزشکار با در اختیار گذاشتن رایگان اطلاعات باشگاه از قبیل عکس¬، رشته¬های ورزشی، امکانات، ساعات کار، قیمت خدمات، آدرس، موقعیت روی نقشه و اطلاعات تماس باشگاه¬های عضو، این امکان را به کاربران می¬دهد تا مطلوب¬ترین باشگاه متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایند. همچنین این امکان برای کاربران در نظر گرفته شده است تا در صورت وجود تخفیفات و پیشنهادات ویژه، وی را مطلع نمائیم.

باشگاه¬داران نیز می¬توانند اطلاعات باشگاه خود را به صورت رایگان در سایت ورزشکار ثبت نمایند تا در معرض انتخاب کاربران و ورزشکاران جویای اماکن ورزشی قرار بگیرند.

سایت ورزشکار همچنین با برنامه¬ریزی قبلی این امکان را برای باشگاه¬داران و کاربران تدارک دیده است که باشگاه¬داران ضمن معرفی دوره¬ها و زمان¬های ارائه خدمات(به همراه قیمت آنها)، کاربران را قادر به مقایسه و خرید دوره¬های مد نظر خود به صورت اینترنتی نمایند.

;